Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Pytania i odpowiedzi

 

Jeśli masz pytania dotyczące moich produktów, chcesz się ze mną skontaktować wyślij do mnie prosze wiadomość e-mail na adres: bebola.handmade@gmail.com

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania.

 

1. Widziałam na stronie kolczyki, które są już niedostępne. Czy jest możliwość ich zakupu?

Odp.: Kolczyki, które wykonuję są rękodziełem i jest wysoce prawdopodobne, że już identycznych w sprzedaży nie będzie. Daj mi jednak proszę znać w wiadomości e-mail (bebola.handmade@gmail.com) którym modelem jesteś zainteresowana/zainteresowany i udzielę Ci dokładnej odpowiedzi. Może uda nam się znaleźć wspólne rozwiązanie :)

 

2. Czy sztyfty w kolczykach są srebrne?

Odp.: Nie. Sztyfty w większości są ze stali chirurgicznej, jeśli jest inaczej- jest to zawarte w opisie kolczyków.

 

3.Czy kolczyki są ciężkie? Mam bardzo wrażliwe płatki uszne i boję się, że nie będę mogła ich nosić.

Odp.: Kolczyki są bardzo lekkie, nawet większe egzemplarze wyglądające na ciężkie- zaskakują. Nie mogę jednak dać gwarancji tego, że będą wystarczająco lekkie gdyż taka wrażliwość to kwestia bardzo indywidualna.

 

4. Z czego zrobione są kolczyki?

Odp.: Kolczyki wykonane są z profesjonalnej modeliny. Masa po wypieczeniu jest dopieszczana, szlifowana, czasami przewiercana a następnie montowane są do niej niezbędne elementy.

 

5. Czy mogę zobaczyć gdzieś kolczyki na żywo przed zakupem?

Odp.: Oczywiście :) W Krakowie, po wcześniejszym ustaleniu terminu i wskazaniu konkretnych modeli możliwe jest obejrzenie kolczyków na żywo.

Niektóre modele możecie zobaczyć w Forum Designu w Krakowie ( ul. Focha 1, 30-311 Kraków) i w Forum Designu w Warszawie (Szwedzka 2/4/bud 7, 03-419 Warszawa).

 

 

6. Czy kupię tu klipsy?

Odp.: To zależy od konkretnej pary i modelu. Stworzyłam specjalna kategorię, w której znajdziesz klipsy.

Jeśli spodoba Ci się konkretna para a nie ma przy niej opcji Wybieram klipsy- napisz do mnie bo przyklejanie sztyftów to ostatni etap w tworzeniu kolczyków i może uda się wkleić klips.

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl