Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O Bebolce

Kiedy siadam do stołu i zaczynam pracę nad kolczykami chcę by były wyjątkowe.
Ale nie tylko dla mnie.
Chcę by były ważne dla Ciebie bo być może będą Ci towarzyszyć w ważnym momencie Twojego życia. Randka, impreza urodzinowa, rozmowa kwalifikacyjna 😎🤓✌🏼

Może się też okazać, że zechcesz nimi obdarować bliską Ci Osobę. Wywołać uśmiech, zachwyt na Jej twarzy. Podziękować.

Wiem, że biżuteria ma wielką moc!
Dzięki niej powiesz- Jesteś dla mnie ważna!
Wyrazisz nią wdzięczność, pamięć, sympatię i przywiązanie. Wywołasz uśmiech, wzruszenie, radość i zachwyt. Docenisz obecność, przyjaźń🧡

Kolczyki są super, mają mega moce!
Na samą myśl o tym- uśmiecham się!
I zabieram się do pracy- bo Kocham współtworzyć wyjątkowe chwile🧡

Od około 2 lat tworzę kolczyki z modeliny, które możecie tu zobaczyć i kupić. Do każdej pary podchodzę indywidualnie i z uwagą. Szukam inspiracji- głownie znajduję ją w przyrodzie, fakturach i sztuce.

Poza wartością estetyczną prac ważna jest dla mnie Osoba dla której je tworzę. Kobiety są bardzo ważne w moim życiu i to Im poświęcam wiele uwagi.

Jestem zarówno wrażliwą jak i silną feministką, chcę wspierać i pomagać Kobietom. Czynię to poprzez indywidualne rozmowy z Wami- Klientkami ale także poprzez wsparcie finansowe idei i akcji dotyczących Kobiet. Co miesiąc przekazuję 3% od przychodu na wybrane przeze mnie cele (aktualne dane znajdziesz na moim profilu na Facebooku i Instagramie).

Kreatywność nie opuszcza mnie na zbyt długo i ciągle pracuję nad czymś nowym, bo nie potrafię już oglądać filmu nie tworząc czegoś jednocześnie.
Zapraszam Cię więc do swojego świata, nic tu nie jest przypadkowe.

______________________

Bebolka

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl